• עיריית גבעתיים

בגבעתיים נושמים תרבות ב- Friday chill

עודכן ב: אוג 22

אמנים והרכבים מוסיקאליים מילאו את רחובות גבעתיים בצלילים ופזמונים לקראת הסופ"שעל מנת לתמוך באמנות ולאפשר תרבות מקומית בתקופה מורכבת זו, עיריית גבעתייים מקיימת בימי שישי לסירוגין אירועי תרבות רחוב בשם "פריידי צ'יל", במסגרתה העירייה מארחת אמנים מקומיים מתחומים שונים המנגנים ומופיעים לצד בתי עסק בפינות שונות בעיר.

עם תחילת חופשת הקיץ לילדים בחודש יולי, החלה עיריית גבעתיים ביוזמה חדשה, בה אמנים תושבי גבעתיים מופיעים לקהל הרחב בין השעות 10 בבוקר ל- 1 בצהריים במוקדים פזורים ברחבי העיר. בין האמנים ניתן למצוא זמרים, הרכבים מוסיקאליים, פסלים חיים, להטוטנים ואמני פנטמומיה, אשר הנעימו את זמנם של התושבים והכניסו אווירה חגיגית וקיצית.

הרפרטואר המוזיקאלי מגוון כאשר בין המציגים הופיעו ביום ו' האחרון : רביעיית ארנון דה בוטון בקטעי ג'אז, טל צוקר ואביב מור עם קאברים עכשוויים, הרכב טיו קנים בהשתתפות עמרי רווה מנהל הקונסרבטוריון בגבעתיים, הרביעייה העכשווית במיטב הקלאסיקות, לוס גיטרוס בדואט גיטרות ספרדיות, רני כהן במופע קאברים מכל הזמנים רביעיית נגני קרן-יער במבחר שירי ארץ ישראל ועד פופ, ונגני רחוב בעיבודים לקלאסיקות של ג'אז, בלוז ופופ.


ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק ציין כי "עוד שישי מוצלח נרשם בגבעתיים, בזכות האמנים הנהדרים ולצד עבודתם המסורה של עובדי אגף התרבות. היוזמה מסייעת לאמנים בעיר ומחזקת את הכלכלה המקומית. נפלא היה לראות ולשמוע בכל פינה את אומני העיר שיצאו להנעים ולשמח את זמנם של התושבים, שהקפידו על ההנחיות גם בחום של אוגוסט. התגובות האוהדות מהתושבים מרגשות מאוד ומעניקות רצון להמשיך ולמצוא פתרונות יצירתיים בתקופה מאתגרת זו".עיריית גבעתיים
שינקין 6 , גבעתיים
טלפון: 03-5722244

  • פייסבוק
  • אינסטגרם
  • טוויטר
  • וואטסאפ שכונתי
  • טלגרם